dr Agnieszka Wąsik - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

dr Agnieszka Wąsik

dr Agnieszka Wąsik

Trenerka biznesu, kobieta-aplikacja, wielbicielka środowiska online, doktor nauk humanistycznych. Specjalizuje się w szkoleniach z nowych technologii, e-marketingu i kompetencji międzykulturowych. Szkoli głównie online i pokazuje uczestnikom, jak nauka i praca online mogą być efektywne i przyjemne.

Przez prawie 4 lata zarządzała zespołem rozproszonym w szkole języka polskiego jako obcego, w której odpowiadała za wdrażanie e-learningu i b-learningu. Od 2015 roku jako freelancerka prowadzi szkolenia biznesowe. Ponadto współpracuje z branżą IT jako konsultant i beta-tester narzędzi m.in do wideokonferencji, streamingu i zarządzania projektami. Od wybuchu pandemii koronawirusa w swojej grupie na Facebooku wspiera trenerów i nauczycieli w technikach i metodach bezpiecznej i skutecznej pracy w środowisku online.

Przeszkoliła przedstawicieli ponad 60 krajów, realizując projekty dla korporacji, uniwersytetów i placówek dyplomatycznych w Polsce, USA, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i na Węgrzech. Wsród jej klientów znajdują się Ambasada Szwajcarii w Warszawie, Econocom Polska, Gulermak Polska, Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytet w Szegedzie (Węgry), Santander Leasing, Getinge Polska. Swoje umiejętności w pracy online wykorzystuje także jako przedstawiciel ds. kupna na Polskę dla Landi Szwajcaria z ramienia ASCENT Swiss Business Management.

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.