Kamilla Motacki - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Kamilla Motacki

Kamilla Motacki

Kamilla Motacki
Doradca | Konsultant | Coach ICI| Trener | Wellbeing Options® |

Dyplomowany, certyfikowany (UŁ) Coach ICI i Trener (Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego), Trener NLP IN/IANLP, Trener Transforming Communication™, Resolve Coaching™. Szkoliła się w Polsce, Nowej Zelandii- Auckland, w Kairze (Egipt), na Cyprze. Ukończyła wiele treningów i szkoleń min. Trening Transforming Communication©, Trening Resilience©, Trening Transforming Advanced©, Trening Integration NLP, Spirituality, Aweken Healing, Tao, Chi Kung. Jest Master Practitioner of NLP. 

Prowadzi warsztaty, szkolenia, sesje indywidualne w zakresie kompetencji miękkich – komunikacji jak i rozwoju osobistego a także z zakresu rozwiązywania konfliktów. Jest właścicielem firmy Wellbeing Options®. Od lat współpracuje z firmą Workplaces Options ® (Wielka Brytania) prowadzącej Program Pomocy dla Rodzin i Pracowników (Employee & Family Assistance Programme EFAP), oraz Firmą Shepell – Fgi Prowadzącej Program Employee and Family Assistance EFAP MONTREL.

Budzi ludzkie umysły od zasiedzenia w ograniczających przekonaniach, zadaje pytania, które kierują ludzi do wewnątrz. Obywatel Europy. Jej motto to „niemożliwe jest możliwe”. Siewca pogłębionej świadomości, która prowadzi do odpowiedzialnych decyzji, komunikacji opartej na zaufaniu.

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.