mgr Mateusz Barłóg - Kraków - Wyższa Szkoła Europejska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
mgr Mateusz Barłóg

mgr Mateusz Barłóg

mgr Mateusz Barłóg
Prodziekan ds. kierunku Psychologia

Absolwent psychologii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, aktualnie doktorant Uniwersytetu Jagiellońskiego w zakładzie Psychologii Rozwojowej i Wychowawczej im. Stefana Szumana. Od listopada 2018 r. stypendysta w zespole naukowym projektu finansowanego ze źródeł Narodowego Centrum Nauki “Analiza stanów depersonalizacji / derealizacji w grupach klinicznych i nieklinicznych” realizowanego przez Centrum Badań nad Traumą i Dysocjacją, Uniwersytet SWPS, WZ Katowice. Członek European Society For Trauma & Dissociation.

Koordynator oraz uczestnik ogólnopolskich i międzynarodowych projektów naukowych, konferencji, akcji charytatywnych, społecznych czy promocyjnych. Laureat nagród i stypendiów dla najlepszych studentów.

W pracy naukowej porusza problematykę rozwoju dzieci i młodzieży, wsparcia rodziny, trudności społecznych oraz procesów zarządzania i organizacji specjalistycznego wsparcia. Przygotowuje pracę doktorską pt. „Wybrane aspekty rozwoju nastolatków wychowywanych w różnych typach rodzin zastępczych”.

Ponadto przez kilka lat związany zawodowo z ośrodkami pomocy społecznej, gdzie koncentrował się w szczególności na wsparciu rodziny przeżywającej trudności. Systematycznie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w kursach i szkoleniach specjalistycznych dotyczących m.in. dialogu motywującego, interwencji kryzysowej czy pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie.

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.