mgr Beata Mosór-Szyszka - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
Slider
mgr Beata Mosór-Szyszka

mgr Beata Mosór-Szyszka

mgr Beata Mosór-Szyszka

Co-Owner & Lean Strategist w Project: People

Jest strategiem, marketingowcem i konsultantem lean z ponad 14 letnim doświadczeniem na międzynarodowym rynku. Współpracowała m.in. z takimi firmami jak Sabre, nazwa.pl, Lunar Logic, VSoft. W 2016 roku wspólnie z Joanną Ostafin założyła Project: People, które w ciągu 4 lat działania współpracowało z ponad 150 klientami z 16 krajów na całym świecie.

Pomaga firmom stworzyć i/lub zoptymalizować ich model biznesowy, a także przełożyć to na efektywne strategie, taktyki i konkretne działania. Jest autorką metody tworzenia kampanii marketingowych – Lean Marketing Sprint, a także narzędzia do pracy na wartościach – Values Poker.

Jako speaker występuje na polskich i międzynarodowych konferencjach (e.g. Lean Startup Days Paris, VC night by Viva Technology, Open Living Lab).

Ma również doświadczenie w organizacji i projektowaniu programów akceleracyjnych np. Google LaunchPad Warsaw & WARP by Deutsche Telekom, T-Mobile & Cisco.

W książce “The LiGHT Book. Inspirujące historie wybitnych liderów.” jej esej na temat leadershipu znalazł się tuż obok tekstów światowych autorytetów zarządzania m.in. Roberta Cialdini, Phillipa Zimbardo czy Jurgena Apello.

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.