mgr Monika Kuras - Kraków - Wyższa Szkoła Europejska
Slider
mgr Monika Kuras

mgr Monika Kuras

mgr Monika Kuras

Trener z 18 – sto letnim stażem, konsultant, coach, ekspert w obszarze szkoleń i rozwoju z kilkuletnim doświadczeniem w pracy konsultacyjno- rozwojowej w międzynarodowych organizacjach. Specjalizuje się w tematyce związanej z Analizą Transakcyjną, prowadzi autorskie programy rozwoju osobistego w biznesie dla specjalistów i menedżerów. Inicjuje i wdraża działania związane z procesem rozwoju kompetencji pracowników. Zrealizowała ponad 1500 godzin szkoleniowych oraz 500 godzin coachingowych.

Przygotowując i koordynując duże projekty szkoleniowe, współpracuje i wspiera konsultacyjnie działy HR. Ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla średniej i wyższej kadry kierowniczej. Prowadzi kilkuletnie programy rozwoju liderów i menedżerów w globalnych organizacjach. Ponadto brała udział w przygotowaniu oraz prowadzeniu konsultacji dla firm, oraz w rozwijaniu trenerów wewnętrznych w organizacjach. Interesuje się tematyką rozwoju osobistego, szczególnie zarządzaniem energią i stresem, neurobiologią w procesach decyzyjnych, zmianie nawyków, dialogiem motywującym, inteligencją emocjonalną itp. Prowadzi coachingi w oparciu o relacyjne podejście w nurcie psychologii humanistycznej.

Posiada certyfikat Extended Disc® oraz certyfikat podyplomowego kursu Terapii Rodzin, II stopień kursu dla Trenerów (Kontrakt OSH, MBM Matkowski). Ukończyła Coaching relacyjny Grupy Doradczo Szkoleniowej – Transmisja. Z wykształcenia psycholog z dyplomem Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jest członkiem Polskiego Integratywnego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej.

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.