mgr Wiktoria Czarnecka - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

mgr Wiktoria Czarnecka

mgr Wiktoria Czarnecka

W swojej pracy łączy PR & Marketing z wiedzą pedagogiczną. Działa pod własną marką: Sztyblety PR.Prowadzi cykl webinarów o marketingu historycznym, doradza i szkoli z marketingu sportowego, zajmuje się kreatywnością w marketingu i buduje tożsamość marek.

Wykładowca akademicki na Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Pracownik Polskiej Akademii Nauk przy międzynarodowym projekcie ATENAS JPI Water. Współpracuje jako ekspert ze Stowarzyszeniem Sport Biznes Polska.Pomysłodawca i współtwórca eventów: Wakacje z PR oraz projektu; Wiślackie Pokolenia. Pracowała w Biurze Prasowym Wisły Kraków oraz jako kierownik ds. PR w Widzewie Łódź.

Publikuje na portalu Nowy Marketing, w „Marketingu w Praktyce”. Jej artykuły znajdziesz w książce “Marketing sportowy. Profesjonalne zarządzanie w sporcie”. Wykonała edycję merytoryczną Handbooka “Design Thinking Zmienia Łódzkie”.

Należy do zrzeszenia trenerów i facylitatorów International Trainer and Facilitator Federation. Obecnie pisze doktorat z zakresu twórczości organizacyjnej. Absolwentka pedagogiki w zakresie profilaktyki i animacji społeczno – kulturalnej na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz public relations na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Miłośniczka piłki nożnej, wędrówek górskich i narciarstwa. Jeździ konno bo pasjonuje się polską kawalerią i szablą. Należy do Sieci Obserwatorów Burz oraz Ogólnopolskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej Przysposobienia Wojskowego Kobiet.

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.