Sesje coachingowe i Organizacja - Szkolenia i Kursy - Kraków – WSE

Sesje coachingowe

Termin: indywidualnie ustalany z osobami zainteresowanymi – od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych

Czas trwania szkolenia:

Miejsce: Kraków

SPECJALNA CENA: 220 zł za godzinną sesję

Przesłanki i cele coachingu

Zapraszamy do udziału w cyklu kilku spotkań, które koncentrują sie na rozwoju Twojego osobistego potencjału. Dzięki systematycznej pracy z coachem możliwe będzie osiągnięcie ważnych dla Ciebie celów, istotnych z perspektywy zawodowej lub osobistej.

Czym jest coaching?
„Coaching jest partnerską współpracą z klientem w prowokującym do myślenia i kreatywnym procesie, który inspiruje ich do maksymalizacji swojego osobistego i zawodowego potencjału”.

Na podstawie Kodeksu Etycznego ICF (International Coach Federation).

Więcej o coachingu przeczytasz w przewodniku przygotowanym przez naszą coach - Martę Czepukojć.

Dla kogo coaching?
Do skorzystania z coachingu zapraszamy wszystkie osoby, które:

 • pragną poznać swoje talenty i mocne strony oraz chcą nauczyć się jak wykorzystywać je w życiu zawodowym i osobistym,
 • planują zmianę zawodową (np. zmianę pracy, stanowiska, specjalizacji zawodowej),
 • pragną określić swoją indywidualną ścieżkę kariery,
 • potrzebują motywacji i systematyczności w realizacji swoich celów i pomysłów,
 • chcą otrzymywać satysfakcjonujące wynagrodzenie za pracę zgodną ze swoimi zainteresowaniami, kwalifikacjami i kompetencjami,
 • pragną zmiany w swoim życiu, osiągnięcia konkretnego celu czy też rozwoju umiejętności interpersonalnych,
 • są gotowe spotkać się na jedną godzinę ze swoim coachem co 7-14 dni (w cyklu 4 lub 7 spotkań*).

* ilość spotkań uzależniona jest od celów ustalonych z coachem na pierwszej sesji (tzw. spotkanie wprowadzające).

Nasze podejście do coachingu
W pracy coachingowej wykorzystujemy podejście skoncentrowane na rozwiązaniu, opracowane przez Erickson College Institute. Coaching prowadzony jest zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego ICF (International Coach Federation).

Szczegóły sesji z coachem

Decydując się na udział w coachingu będziesz miał możliwość skorzystania z cyklu czterech lub siedmiu sesji. Liczba sesji uzależniona jest od celów, które ustalisz ze swoim coachem na spotkaniu wprowadzającym.

Współpraca z coachem – krok po kroku

 • Sesja pierwsza (spotkanie wprowadzające)
  Podczas spotkania wprowadzającego poznasz swojego osobistego coacha, a także będziesz miał możliwość doświadczyć tego czym jest coaching i jak pracuje się tą metodą. Określisz swój obszar rozwojowy oraz cel do dalszej pracy coachingowej. Uzgodnisz również czas realizacji swojego celu, ilość kolejnych sesji (trzy lub sześć – w zależności od charakteru wyznaczonego celu) oraz ich terminy.
  Spotkanie wprowadzające samo w sobie jest inwestycją w Ciebie oraz Twój rozwój zawodowy! To sześćdziesiąt minut koncentracji na Tobie i Twoich potrzebach rozwojowych.
 • Sesje coachingowe
  Każda sesja zakłada wyznaczenie celu, który jest realizowany w trakcie spotkania. Rolą coacha jest zadawanie pytań, proponowanie ćwiczeń oraz zadań, które przybliżą Cię do osiągnięcia celu głównego. Po każdej sesji będziesz realizował zadanie uzgodnione na koniec danego spotkania. Pamiętaj – największa zmiana w Tobie zachodzi pomiędzy sesjami.
 • Sesja podsumowująca
  Celem tego spotkania jest oszacowanie poziomu realizacji celów, wymiana spostrzeżeń co do czynników wspierających naukę i rozwój oraz zbudowanie pomostu w przyszłość – określenie planu samodzielnego działania po zakończonym coachingu. Ważnym momentem ostatniej sesji jest też celebracja odniesionego sukcesu.

Prowadzący

Marta Czepukojć - socjolożka, coach, trenerka rozwoju osobistego i zawodowego, założycielka OKcoaching.eu. Absolwentka akredytowanego przez ICF programu The Art and Science of Coaching, Erickson College International w Kanadzie we współpracy z Wszechnicą UJ. Od 8 lat tworzy i realizuje projekty szkoleniowe dla prywatnych przedsiębiorstw, instytucji publicznych, uczelni oraz osób prywatnych. W latach 2009 i 2010 organizatorka Ogólnopolskiego Festiwalu Rozwoju Osobistego dla Kobiet PROGRESSteron w Trójmieście oraz prowadząca Ośrodek Rozwoju Osobistego Rubedo. Ostatnie lata wspierała rozwój Trenerów w ramach projektu Akademia Mistrzów Treningu (AMT), we współpracy z Grupą Trenerską Mentor.

Karolina Nikorowska - psycholog, trener, doradca zawodowy, coach ACC-ICF. Specjalizuje się w coachingu kariery i rozwoju. Współpracowała z uczelniami wyższymi (Wyższa Szkoła Europejska, Uniwersytet Jagielloński, Politechnika Krakowska, Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Górniczo-Hutnicza) prowadząc szkolenia dla słuchaczy studiów podyplomowych, pracowników administracji, realizując programy doradczo-coachingowe. Szkoliła zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa jak i wielkie korporacje. Prowadziła szkolenia i konsultacje dla ponad 300 menadżerów i pracowników Delphi, SKANSKA, Coca Cola i innych o międzynarodowym zasięgu. W ciągu kilku lat przeprowadziła ponad 2800 konsultacji z zakresu kształtowania własnej kariery zawodowej, pracując jako doradca zawodowy, coach kariery dla osób w różnej sytuacji zawodowej.
Podczas procesów coachingu stosuje metodologię integrującą różne podejścia, często w sposób prowokujący osoby, które chcą czerpać satysfakcję z życia zawodowego.

dr Grażyna Urbanik-Papp -trenerka, konsultantka i coach. Szkoleniami zajmuje się od 13 lat. Posiada Międzynarodowy Certyfikat w zakresie treningu, uczenia się i rozwoju przyznany przez Thames Valley University. Szkoliła dla takich firm i instytucji jak m.in.: Bank Zachodni WBK, GlaxoSmithKline, Gegenbauer Polska czy Najwyższa Izba Kontroli. Absolwentka The Art and Science of Coaching. Publikowała na łamach „Personelu” i „Human Resource Management”.

Zapisy

 • Cena za jednogodzinne (60 min) spotkanie to 220 złotych.
 • Jeśli chcesz zgłosić się na coaching, prześlij do nas wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy (do pobrania poniżej). Skan formularza należy przesłać na adres: szkolenia@wse.krakow.pl
 • Po otrzymaniu potwierdzenia rezerwacji wybranego przez Ciebie terminu, dokonaj wpłaty za pierwsze spotkanie z coachem.Wpłaty należy dokonać na tydzień przed planowanym terminem pierwszej sesji, na poniższe dane:

Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera
ING Bank Śląski SA o/Kraków nr 11 1050 1445 1000 0022 7132 3038
Tytuł przelewu: imię i nazwisko, coaching

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu:

szkolenia@wse.krakow.pl 

CENTRUM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH I SZKOLEŃ

tel: 12 683 24 68
e-mail: szkolenia@wse.krakow.pl

adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.