Szkoła trenerów biznesu WSE to idealna przestrzeń dla:
- osób chcących zostać trenerem biznesu
- osób wspierających rozwój innych - menedżerów, kierowników i liderów zespołów
- osób prowadzących szkolenia stanowiskowe, produktowe, procesowe, informatyczne, z zakresu kompetencji społecznych, zarządczych i innych
- trenerów zainteresowanych rozwojem swoich kompetencji
- pracowników działów personalnych/HR
- doradców i konsultantów oraz HR Biznes Partnerów
O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszeń oraz przebieg rozmowy wstępnej prowadzonej w formie on-line, której celem jest między innymi poznanie kandydatów oraz ich indywidualnych motywacji i celów związanych z udziałem w kursie.
KORZYŚCI:
- przygotowanie własnych narzędzi i metod szkoleniowych
- przygotowanie konspektu szkolenia
- praca z kamerą + informacja zwrotna
- indywidualne konsultacje programów szkoleniowych – on line lub off-line
- indywidualne konsultacje merytoryczne 3 godziny
- możliwość przygotowania i przeprowadzenia szkolenia dla instytucji pozarządowej*
- przygotowanie się do „wyjścia na rynek pracy”
ATUTY Szkoły trenerów biznesu WSE:
Szkoła:
- przygotowuje do profesjonalnego pełnienia roli trenera biznesu
- rozwija kompleksowo kompetencje trenerskie związane z przygotowaniem, przeprowadzeniem oraz ewaluacją szkoleń
- jest zorientowana na nabywanie praktycznych umiejętności - uczestnicy przygotowują 8 godzinne szkolenia odpowiadające na konkretne potrzeby firm i organizacji
- prowadzona jest metodami interaktywnymi i angażującymi, tj.: studium przypadku, dyskusja, burza mózgów, praca z kamerą, kwestionariusze, zadania indywidualne i zespołowe oraz demonstracje i gry szkoleniowe,
Szkoła jest prowadzona przez doświadczonych trenerów, którzy zrealizowali min. 1000 dni szkoleniowych metodami off i on-line.
W programie wykorzystane są profesjonalne gry szkoleniowe firmy Pracownia Gier Szkoleniowych.
Uczestnicy biorą udział w zajęciach z kamerą i otrzymują profesjonalną informację zwrotną dotyczącą warsztatu trenerskiego
Proponowana metodologia pracy trenera znajduje zastosowanie i sprawdza się w organizacjach biznesowych, publicznych i pozarządowych
Każdy uczestnik korzysta z 3 godzin lekcyjnych indywidualnych konsultacji z trenerem prowadzącym
W trakcie i do 6-ciu miesięcy po zakończonym kursie uczestnik może zamówić dla siebie superwizję prowadzonego przez siebie szkolenia.
Tytuł: Szkoła trenerów biznesu WSE
1 Moduł - Efektywność procesu szkoleniowego 16h
- Etapy projektu szkoleniowego
- Współpraca z interesariuszami
- Andragogika
- Analiza potrzeb i badanie efektywności
- Cel biznesowy i cele szkoleniowe
2 Moduł - Kompetencje trenerskie 16h
- Budowanie autorytetu
- Komunikacja werbalna i niewerbalna trenera i uczestników
- Angażowanie uczestników szkolenia
- Praca głosem
- Pomoce audiowizualne
- Prowadzenie szkolenia solo i w duecie
3 moduł – Przygotowanie konspektu 16h
- Narzędzia i metody szkoleniowe
- Profesjonalne gry szkoleniowe
- Przygotowywanie własnych narzędzi szkoleniowych
- Cele i metody szkoleniowe – czyli jak przygotować konspekt?
4 moduł – Szkolenia on-line przygotowanie i prowadzenie – 16h zjazd realizowany w formule on-line
- Narzędzia i platformy do prowadzenia szkoleń on-line
- Aktywizowanie uczestników w pracy on-line
- Prowadzenie szkoleń on-line + informacja zwrotna
5 moduł – Prowadzenie szkoleń stacjonarnych 16h
- Proces grupowy, role zespołowe, indywidualne podejście
- Aktywizowanie uczestników
- Trudne sytuacje trenerskie
- Prowadzenie szkolenia + informacja zwrotna
6 moduł - Trener na rynku pracy – 8h
- Jak rozpocząć biznes trenerski?
- Przygotowanie oferty
- Budowanie marki
Sumarycznie 88 h – cztery cykle dwudniowe, jeden trzydniowy.
Małgorzata Urbanik-Dłużewska
Trener, menedżer projektów szkoleniowych i rozwojowych, superwizor. Szkolenia prowadzi od ponad 20 lat. Przeprowadziła ponad 1500 dni szkoleniowych z zakresu: kompetencji managerskich, sprzedażowych, trenerskich, interpersonalnych, związanych z obsługą klientów oraz zagadnieniami HR. Opracowała i zrealizowała autorski program wdrożeniowy dla trenerów wewnętrznych. Posiada doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu obsługi aplikacji komputerowych, procesów i procedur. Odpowiadała za rozwój kompetencji trenerskich grupy blisko 50 trenerów wewnętrznych. Przygotowywała i realizowała projekty szkoleniowe i rozwojowe dla pracowników takich firm jak: Bank Zachodni – Santander Bank Polska, Bank PKO S.A., Bank PKO BP, Ceramika Paradyż, Gegenbauer Polska, GlaxoSmithKline, Hydrotrest Skanska, Makro, Orange Polska, PZU, Schibsted Tech Polska, TRW Częstochowa, TÜV Rheinland, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Warta, Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin. Posiada doświadczenie w pracy w działach szkoleń i działach personalnych na stanowiskach specjalistycznych i managerskich. W jednej z firm z branży telekomunikacyjnej zbudowała i zarządzała zespołem 15-tu trenerów wewnętrznych.
Obecnie realizuje projekty szkoleniowe, rozwojowe i konsultingowe.
Dr Małgorzata Mitoraj – Jaroszek
Ekspert HR, trener, coach, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży szkoleniowej. Certyfikowany konsultant metodologii ROI. Prowadzi superwizje szkoleń wewnętrznych oraz certyfikacje wewnętrzne trenerów, pełniła funkcję prezesa zarządu, dyrektora personalnego w średniej wielkości firmie handlowej, rektorki Wyższej Szkole Europejskiej. Autorka książek „Zarządzanie rozwojem pracowników. Kompleksowe i praktyczne ujęcie” oraz „Efektywne zarządzanie rozwojem pracowników w firmie”. Laureatka konkursu „Best Published Case study for the 2013 Awards of Excellence” w USA. Autorka programów rozwojowych i szkoleniowych dla kadry menedżerskiej. Prowadziła projekty rozwojowe m.in. dla Canpack S.A., TE Connectivity, Jacobs Global Headquarters, Now Styl Sp. z o. o., Lufthansa Global Business Services, Nederman Manufactoring Sp. z o.o.
Damian Rogala
Przedsiębiorca, trener freelancer, prezes firmy UpCreUp, zajmującej się realizowaniem projektów sprzedażowych dla Małych i Średnich Przedsiębiorców. Karierę trenerską rozpoczął pracując w korporacji, po 4 latach zbierania doświadczenia, otworzył własną firmę, w ramach której realizuje szkolenia zarówno dla małych przedsiębiorców jak i dużych globalnych firm. Dzięki temu doświadczeniu wie, jak budować oferty oraz promować się, aby sprzedawać swoje usługi na mocno konkurencyjnym rynku.
Tematy w jakich się specjalizuje to: sprzedaż, cold calling i telemarketing, pozytywne wywieranie wpływu, zarządzanie kapitałem ludzkim, budowanie procesów oraz lejków sprzedażowych.
Absolwent studiów podyplomowych w kierunku: Coach i trener partner w rozwoju, Psychologia w Biznesie oraz Studia Menadżerskie na Wyższej Szkole Europejskiej ks. Im. Józefa Tischnera. Master Neurolingwistycznego programowania. Aktualnie słuchacz studiów podyplomowych w formule MBA w ASBiRO oraz wykładowca na kursie podstawowych.
Coach oraz mentor, pomaga początkującym przedsiębiorcom budować strategie sprzedażowe swoich produktów i usług, budować struktury sprzedażowe, pisać mapy swoich wewnętrznych procesów oraz wchodzić w strategiczne partnerstwa biznesowe.
Firma UpCreUp, której jest pomysłodawcą i współwłaścicielem, specjalizuje się w realizowaniu kampanii sprzedażowych w segmencie B2B w różnych branżach, zaczynając od beauty, poprzez usługi rozwojowe, kończąc na produktach IT. Realizacja różnych projektów w odmiennych branżach, przyniosła mu olbrzymie doświadczenie, dzięki czemu know-how, którym się dzieli jest szalenie wartościowe dla jego słuchaczy.
W życiu prywatnym oraz zawodowym, wyznaje zasadę win-win oraz nastawienie na ciągły proces uczenia się. Pasjonat szukania synergii oraz budowania współprac opartych na partnerskich relacjach.
- Daty szkolenia: 7-8.09 / 2-3.10 / 30-31.10 / 6-7.11 / 27-28.11 / 7-8.12
- Istnieje możliwość zorganizowania szkolenia dedykowanego dla zamkniętej grupy w innych uzgodnionych wcześniej terminach.
- Miejsce szkolenia: Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, Al. J. Pawła II 39 A, Kraków.
W przypadku szkoleń dedykowanych istnieje możliwość zorganizowania szkolenia w siedzibie firmy zamawiającej. - Koszt szkolenia: 5 900 zł (stawka zw. z VAT), cena obejmuje catering
- Zniżki dla absolwentów studiów I i II stopnia i studiów podyplomowych WSE, firm kierujących na szkolenie min. 4 osoby i przy wpłatach z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Zadzwoń, dopytaj o szczegóły.
- Jak się zapisać? wypełnij formularz lub napisz pod adres szkolenia@wse.krakow.pl
- Ile osób uczestniczy w szkoleniu? Maksymalnie 15 osób. Ze względu na indywidualny charakter prowadzonych warsztatów liczba uczestników jest ograniczona.
- Długość szkolenia: 88 h – pięć cykli dwudniowych, jeden jednodniowy
- Wszyscy Uczestnicy otrzymają imienny certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.
- Dodatkowe informacje: uczestnicy mogą pogłębić swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniu Sprawdź też dostępne zniżki
- Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania: tel. +48 12 683 24 76/ 77, tel. kom.:+48 609 709 381, tel. kom.: +48 607 513 601, e-mail: szkolenia@wse.krakow.pl
tel: 12 683 24 77(76)
e-mail: szkolenia@wse.krakow.pl
adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków
Kontynuując przeglądanie tej strony, akceptujesz pliki cookies. Zakres ich użycia możesz zmienić w ustawieniach.
UstawieniaAKCEPTUJĘ
Ustawienia prywatności
Zapisz się do naszegonewslettera!
Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.