- Kraków - Wyższa Szkoła Europejska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
STUDIUJ DUALNIE NA WSE

STUDIUJ DUALNIE NA WSE

Celem projektu jest opracowanie programu kształcenia i realizacja cyklu dydaktycznego oraz praktycznego (w ramach płatnych staży zawodowych) na studiach pierwszego stopnia (łącznie 6 semestrów). Dzięki realizacji powyższych zadań wzmocniony zostanie proces kształcenia na WSE co wpłynie pozytywnie na jego jakość, wzmocniony zostanie potencjał zarządczy (w zakresie networkingu) oraz dydaktyczny uczelni.W efekcie realizacji projektu nastąpi wzrost zainteresowania szkolnictwem wyższym, a także zostanie pogłębiona współpraca uczelni wyższej z otoczeniem społeczno -gospodarczym.

Projekt realizowany jest przez Wyższą Szkołę Europejską im. Tischnera w Krakowie łącznie przez okres 46 miesięcy tj. od 01. 2019- 10.2022 r.

 

Celem projektu jest opracowanie programu kształcenia i realizacja cyklu dydaktycznego oraz praktycznego (w ramach płatnych staży zawodowych) na studiach pierwszego stopnia (łącznie 6 semestrów). Dzięki realizacji powyższych zadań wzmocniony zostanie proces kształcenia na WSE co wpłynie pozytywnie na jego jakość, wzmocniony zostanie potencjał zarządczy (w zakresie networkingu) oraz dydaktyczny uczelni. W efekcie realizacji projektu nastąpi wzrost zainteresowania szkolnictwem wyższym, a także zostanie pogłębiona współpraca uczelni wyższej z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

 

Projekt wpisuje się w strategię dostosowywania programów nauczania do potrzeb i wymagań współczesnego rynku pracy.

 

„Studiuj dualnie na WSE” finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz realizowany w ramach osi III: Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju | działanie 3.1. Kompetencje w Szkolnictwie Wyższym.

 

Projekt Studiuj dualnie na WSE (w ramach kierunku Zarządzanie strategiczne, ze specjalnością Analiza procesów w biznesie) jest dedykowany 20 studentom studiów stacjonarnych 1-go stopnia.

  1. Utworzenie i przygotowanie do wdrożenia programu kształcenia na studiach dualnych kierunek Zarządzanie Strategiczne
  2. Realizacja programu kształcenia studiów dualnych: Analiza procesów w biznesie - zajęcia dydaktyczne
  3. Realizacja programu kształcenia studiów dualnych: Analiza procesów w biznesie - staże zawodowe (w charakterze projektów biznesowych)
  4. Realizacja programu kształcenia studiów dualnych: Analiza procesów w biznesie - proces dyplomowania

Wartość projektu: 2 389 171,00 zł
Kwota dofinansowania: 2 317 171,00 zł
Instytucja nadzorująca: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Zespół projektu:

 

Karolina Gacal– kierownik projektu
tel: 12 683 2482
e-mail: kgacal@wse.krakow.pl

 

Joanna Bereta – specjalista ds. rozliczeń
tel: 12 683 2452
e-mail: jbereta@wse.krakow.pl

Projekt jest finansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz realizowany w ramach osi III: Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju | działanie 3.1. Kompetencje w Szkolnictwie Wyższym.

CENTRUM ROZWOJU STRATEGICZNEGO

e-mail: crs@wse.krakow.pl

Adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków

tel.: 12 683 24 63 (74)

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.