- Kraków - Wyższa Szkoła Europejska
Slider

STUDIUJ W WSE!

Projekt „Studiuj w WSE!–kampania reklamowa skierowana do obcokrajowców czasowo przebywających w Polsce” miał na celu stworzenie nowoczesnych i atrakcyjnych wizualnie materiałów reklamowych w 4 językach, przedstawiających ofertę edukacyjną i potencjał Wyższej Szkoły Europejskiej oraz przeprowadzenie kompleksowej kampanii reklamowej w Internecie skierowanej do cudzoziemców przebywających w Polsce.
Grupa odbiorców projektu stanowiła również specyficzny kanał promocyjny w przekazywaniu informacji o Wyższej Szkoły Europejskiej i jej ofercie do rodzimych krajów.

Dzięki realizacji projektu „Studiuj w WSE!–kampania reklamowa skierowana do obcokrajowców czasowo przebywających w Polsce” udało się stworzyć profesjonalne i atrakcyjne wizualnie materiały reklamowe w języku polskim i językach obcych (ukraińskim, białoruskim, angielskim i niemieckim), które przedstawiają ofertę edukacyjną oraz potencjał uczelni, a także atuty studiowania w WSE i w Krakowie.
Uzyskane dofinansowanie z projektu pozwoliło na nawiązanie współpracy z doświadczoną agencją reklamową Ideo Force Sp. z o.o. i przeprowadzenie przez nią profesjonalnej i dostosowanej do wymogów projektu kampanii promocyjnej skierowanej do obcokrajowców przebywających w Polsce. Wyżej wymienione działania były odpowiedzią na problemy zdiagnozowane we wniosku projektowym i skutecznie je zniwelowały.

Projekt przeznaczony był do obcokrajowców czasowo przebywających w Polsce.

 

W ramach projektu przygotowano kreacje reklamowe wraz z tłumaczeniami oraz zrealizowano kampanie reklamową skierowaną do cudzoziemców przebywających w Polsce.

Wartość projektu: 100 000 zł
Instytucja nadzorująca projekt: Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej

Kierownik projektu:

Magdalena Stokłosa - Krysa, mail: mstoklosa@wse.krakow.pl

Brak materiałów do pobrania

CENTRUM ROZWOJU STRATEGICZNEGO

e-mail: crs@wse.krakow.pl

Adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków

tel.: 12 683 24 63 (74)

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.