Rekrutacja na rok akademicki 2023/2024 Kraków – Wyższa Szkoła Europejska
Slider
Rekrutacja krok po kroku

Rekrutacja krok po kroku

Studia są jednym z najwspanialszych i najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. To właśnie wtedy zaczynamy podejmować świadome decyzje, które mają wpływ na całe nasze życie.

Jedną z takich decyzji jest wybór odpowiedniego dla siebie kierunku, który pozwoli Ci nie tylko rozwijać swoje pasje i poszerzać horyzonty, ale też otworzy Ci drzwi do wymarzonej pracy. To wszystko gwarantują studia w Wyższej Szkole Europejskiej!

Niezmiernie miło nam również poinformować, że łączymy siły z silnym partnerem: trwa proces integracji naszej uczelni z Uniwersytetem SWPS. Zakończy się on w 2025 roku przekształceniem WSE w krakowską filię Uniwersytetu SWPS. Tym samym wszystkie osoby, które rozpoczną naukę w WSE w latach akademickich 2023/2024 oraz 2024/2025 ukończą studia już z dyplomem Uniwersytetu SWPS.

Stopniowy proces integracji otwiera nowe możliwości dla wszystkich pracowników, osób studiujących oraz dla społeczności lokalnej. Połączenie potencjału Uniwersytetu SWPS i WSE będzie przestrzenią do wspólnego rozwoju działalności edukacyjnej, badawczej, artystycznej oraz społecznej.

Wszystkie informacje na temat rekrutacji na rok akademiki 2024/2025 znajdują się na stronie Uniwersytetu SWPS.

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.