Władze i struktura Uczelni - Wyższa Szkoła Europejska Kraków
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Struktura i pracownicy

Struktura i pracownicy

W skład struktury administracyjnej Wyższej Szkoły Europejskiej wchodzą jednostki odpowiedzialne za prawidłowe, sprawne i efektywne funkcjonowanie uczelni.

Poniżej znajdziesz nazwy poszczególnych działów oraz dane kontaktowe pracowników.

tel. 12 683 24 56
e-mail: biblioteka@wse.krakow.pl

Anna Stawarczyk
tel. 12 683 24 56
e-mail: astawarczyk@wse.krakow.pl

Paweł Łapucha
tel. 12 683 24 56
e-mail: plapucha@wse.krakow.pl

tel. 12 683 24 70
e-mail: biurokarier@wse.krakow.pl

Dorota Szmigielska 
tel. 12 683 24 71
e-mail: dszmigielska@wse.krakow.pl

Joanna Kosek
tel. 12 683 24 70
e-mail: jkosek@wse.krakow.pl

tel. 12 683 24 03
fax. 12 683 24 14
e-mail: rektorat@wse.krakow.pl

Magdalena Zembrzycka
tel. 12 683 24 03
e-mail: mzembrzycka@wse.krakow.pl

tel. 12 683 24 61
e-mail: crs@wse.krakow.pl

Bożena Sochan
tel. 12 683 24 61
email: bsochan@wse.krakow.pl 

Anna Łokcik
tel. 12 683 24 63
e-mail: alokcik@wse.krakow.pl

Karolina Gacal
tel. 12 683 24 62
e-mail: kgacal@wse.krakow.pl 

Marta Siuta-Darocha
tel. 12 683 24 74
e-mail: msiuta@wse.krakow.pl

Jolanta Szarowicz
tel. 12 683 24 67
e-mail: jszarowicz@wse.krakow.pl

tel. 012 683 24 60, 68, 77
fax: 012 683 24 66
e-mail: podyplomowe@wse.krakow.pl

Anna Kłodzińska-Oleksy
tel. 12 683 24 68
e-mail: aoleksy@wse.krakow.pl 

Joanna Michałowska-Guzik
tel. 12 683 24 60
e-mail: jmichalowska@wse.krakow.pl

Karolina Zborowska
tel. 12 683 24 77
e-mail: kzborowska@wse.krakow.pl

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek 07:30 - 15:30
 wtorek 07:30 - 15:30
 środa 07:30 - 15:30
 czwartek 07:30 - 15:30
 piątek 07:30 - 15:30

 sobota (w trakcie zjazdów studiów podyplomowych)

 08:00 - 13:30

e-mail: it@wse.krakow.pl

Piotr Pieniążek
tel. 12 683 24 43
e-mail: ppieniazek@wse.krakow.pl

Oleksii Ivanenko
tel. 12 683 24 47
e-mail: oivanenko@wse.krakow.pl 

tel. 12 683 24 95
e-mail: promocja@wse.krakow.pl 

Magdalena Stokłosa-Krysa
tel. 12 683 24 95
e-mail: mstoklosa@wse.krakow.pl 

Monika Pletnia
tel. 12 683 24 33
e-mail: mpletnia@wse.krakow.pl

Michał Koncur
tel. 12 683 24 81
e-mail: mkoncur@wse.krakow.pl 

Lidia Krawczyk
tel. 12 683 24 22
e-mail: lkrawczyk@wse.krakow.pl 

Ilona Smolianinova
tel. 12 683 24 04/07
e-mail: ismolianinova@wse.krakow.pl

Marta Bielawska
tel. 12 683 24 08
e-mail: mbielawska@wse.krakow.pl  

Anna Łabuz
tel. 12 683 24 57
e-mail: abalak@wse.krakow.pl

Portiernia:
tel. 12 684 24 05

Monika Dörre-Smutniak
tel. 12 683 24 21
e-mail: msmutniak@wse.krakow.pl 

Anita Kowalska
tel. 12 683 24 20
e-mail: akowalska@wse.krakow.pl

Anita Pustelnik
tel. 12 683 24 20
e-mail: apustelnik@wse.krakow.pl 

tel. 12 683 24 81/82
fax. 12 683 24 32
e-mail: international@wse.krakow.pl

Karolina Gacal
tel. 12 683 24 82
e-mail: kgacal@wse.krakow.pl

Karolina Koźlak
tel. 12 683 24 90
e-mail: kkozlak@wse.krakow.pl 

Dyżury Koordynatora Erasmus+

tel. 12 683 24 10
fax. 12 683 24 14
e-mail: dziekanat@wse.krakow.pl

Sylwia Tomczykiewicz
e-mail: stomczykiewicz@wse.krakow.pl

Angelika Krupińska
tel. 12 683 24 10
e-mail: adyl@wse.krakow.pl

Jolanta Korepta
tel. 12 683 24 13
e-mail: jkorepta@wse.krakow.pl

Gabriela Niezgoda
tel. 12 683 24 12
e-mail: gniezgoda@wse.krakow.pl

Krystyna Jędrzejaszek
tel. 12 683 24 52
e-mail: kjedrzejaszek@wse.krakow.pl

Joanna Bereta
tel. 12 683 24 50
e-mail: jbereta@wse.krakow.pl 

Natalia Mazurkiewicz
tel. 12 683 24 51
e-mail: nmazurkiewicz@wse.krakow.pl 

MASZ PYTANIA?

tel: 12 683 24 00
e-mail: wse@wse.krakow.pl

adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.