Władze i struktura Uczelni - Wyższa Szkoła Europejska Kraków
Slider
Struktura i pracownicy

Struktura i pracownicy

W skład struktury administracyjnej Wyższej Szkoły Europejskiej wchodzą jednostki odpowiedzialne za prawidłowe, sprawne i efektywne funkcjonowanie uczelni.

Poniżej znajdziesz nazwy poszczególnych działów oraz dane kontaktowe pracowników.

tel. 12 683 24 56
e-mail: biblioteka@wse.krakow.pl

Anna Stawarczyk
tel. 12 683 24 56
e-mail: astawarczyk@wse.krakow.pl

tel. 12 683 24 70
e-mail: biurokarier@wse.krakow.pl

Dorota Szmigielska 
tel. 12 683 24 71
e-mail: dszmigielska@wse.krakow.pl

Anna Lubaszek
tel. 12 683 24 70
e-mail: alubaszek@wse.krakow.pl

Anna Milewicz
tel. 12 683 24 42
e-mail: amilewicz@wse.krakow.pl

tel. 12 683 24 03
fax. 12 683 24 14
e-mail: rektorat@wse.krakow.pl

Magdalena Zembrzycka
tel. 12 683 24 03
e-mail: mzembrzycka@wse.krakow.pl

tel. 12 683 24 61
e-mail: crs@wse.krakow.pl

Bożena Sochan
tel. 12 683 24 61
email: bsochan@wse.krakow.pl 

Anna Łokcik
e-mail: alokcik@wse.krakow.pl

Karolina Gacal
tel. 12 683 24 62
e-mail: kgacal@wse.krakow.pl 

Marta Siuta-Darocha
tel. 12 683 24 74
e-mail: msiuta@wse.krakow.pl

 

tel. 012 683 24 60, 68, 77
fax: 012 683 24 66
e-mail: podyplomowe@wse.krakow.pl

Anna Kłodzińska-Oleksy
tel. 12 683 24 68
e-mail: aoleksy@wse.krakow.pl 

Joanna Michałowska-Guzik
tel. 12 683 24 60
e-mail: jmichalowska@wse.krakow.pl

Agnieszka Stokłosa
tel. 12 683 24 76
e-mail: astoklosa@wse.krakow.pl

Klaudia Górska
tel. 12 683 24 78
e-mail: klgorska@wse.krakow.pl

Edyta Skalska
tel. 12 683 24 77
e-mail: eskalska@wse.krakow.pl

Godziny otwarcia:

poniedziałek 07:30 - 15:30
 wtorek 07:30 - 15:30
 środa 07:30 - 15:30
 czwartek 07:30 - 15:30
 piątek 07:30 - 15:30

 sobota (w trakcie zjazdów studiów podyplomowych)

 08:00 - 13:30

Sylwia Tomczykiewicz 
e-mail:  stomczykiewicz@wse.krakow.pl

Jolanta Korepta
tel. 12 683 24 13
e-mail:  jkorepta@wse.krakow.pl

Gabriela Balak
tel. 12  683 24 10
e-mail: gbalak@wse.krakow.pl

Karolina Windak
tel. 12  683 24 12
e-mail: kwindak@wse.krakow.pl

Filip Kałucki
tel. 12  683 24 12
e-mail: fkalucki@wse.krakow.pl

e-mail: it@wse.krakow.pl

Piotr Pieniążek
tel. 12 683 24 45
e-mail: ppieniazek@wse.krakow.pl

Oleksii Ivanenko
tel. 12 683 24 45
e-mail: oivanenko@wse.krakow.pl 

 

tel. 12 683 24 95
e-mail: promocja@wse.krakow.pl 

Monika Pletnia
tel. 12 683 24 33
e-mail: mpletnia@wse.krakow.pl

Agnieszka Janczy
tel. 12 683 24 81
e-mail: ajanczy@wse.krakow.pl 

Agnieszka Gontarczyk

e-mail: agontarczyk@wse.krakow.pl

Monika Dörre-Smutniak
tel. 12 683 24 21
e-mail: msmutniak@wse.krakow.pl 

Anita Kicińska (Pustelnik)
tel. 12 683 24 19
e-mail: akicinska@wse.krakow.pl 

Ewa Para
tel. 12 683 24 20
e-mail: epara@wse.krakow.pl 

Katarzyna Gadowska
tel. 12 683 24 65
e-mail: kgadowska@wse.krakow.pl 

tel. 12 683 24 82/83
fax. 12 683 24 32
e-mail: international@wse.krakow.pl

Dominika Zębala
tel.  12 683 24 83, +48 609 605 417
e-mail: dzebala@wse.krakow.pl 

Emilia Kucza
e-mail: ekucza@wse.krakow.pl 

Natalia Mazurkiewicz
tel. 12 683 24 51
e-mail: nmazurkiewicz@wse.krakow.pl 

Krzysztof Klimas
tel. 12 683 24 50
e-mail: kklimas@wse.krakow.pl

Beata Samborska
tel. 12 683 24 55
e-mail: bsamborska@wse.krakow.pl

Zuzanna Bucka
tel. 12 683 24 05
e-mail: zbucka@wse.krakow.pl

Portiernia:
tel. 12 683 24 05

MASZ PYTANIA?

tel: 12 683 24 00
e-mail: wse@wse.krakow.pl

adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.