Studia licencjackie Kraków - studia I stopnia – Wyższa Szkoła Europejska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Studia I stopnia

Studia I stopnia

Studia licencjackie, czyli studia I stopnia w Krakowie w Wyższej Szkole Europejskiej to sześć ściśle wyspecjalizowanych kierunków, które pozwolą zdobyć konkretną wiedzę i stać się atrakcyjnym kandydatem na rynku pracy: Skandynawistyka: studia filologiczno-biznesowe, Grafika reklamowa i multimedia,  Sztuka cyfrowaLingwistyka dla biznesu, Game design oraz Zarządzanie strategiczne.

Każdy z tych kierunków został starannie opracowany z myślą o wymaganiach stawianych obecnie przez pracodawców. Dzięki temu studia licencjackie na naszej uczelni pozwalają nie tylko rozwinąć swoje umiejętności i doświadczenia, ale również dzięki praktycznemu podejściu do nauczania kompleksowo przygotowują do podjęcia pracy.

Poprzez szereg wydarzeń, które nieustannie odbywają się na naszej uczelni, nie tylko kształcimy, ale również poszerzamy horyzonty naszych studentów. Niewątpliwym atutem jest też sama lokalizacja – Kraków to miasto o wyjątkowej atmosferze, dzięki której studia I stopnia w Krakowie stają się niezapomnianym przeżyciem!

MASZ PYTANIA? 
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

tel.: 12 683 24 04 (07)

e-mail: rekrutacja@wse.krakow.pl

godz. 8:00-15:00

Adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków
pok. 211

Studia licencjackie Kraków - kierunki

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.