Grafika reklamowa i multimedia studia Kraków – Wyższa Szkoła Europejska
Slider
Grafika reklamowa i multimedia

GRAFIKA REKLAMOWA I MULTIMEDIA

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość – rozwiń swoje umiejętności i pasje!
Myślisz o karierze w świecie grafiki użytkowej, projektowania doświadczeń użytkownika lub nowych mediów? Nasze studia solidnie przygotują cię do pracy w branży reklamowej.

  • Nauczysz się przygotowywać materiały do druku oraz na strony www i do mediów społecznościowych, tworzyć ilustracje, infografiki, filmy i animacje.
  • Zdobędziesz umiejętności potrzebne do projektowania w wielu obszarach, takich jak: UX, multimedia, grafika cyfrowa, typografia, identyfikacja i komunikacja wizualna.
  • Poznasz tajniki przekazu informacji oraz wszelkich związanych z tym technologii, w tym najnowsze programy – te same, na jakich pracują zawodowcy.
  • Będziesz się uczyć od praktyków – najlepszych specjalistów z branży, znających realia rynkowe, posiadających aktualną wiedzę i umiejętności.
  • Odbędziesz praktyki zawodowe w agencjach reklamowych, działach marketingu oraz firmach z branż reklamowej, wydawniczej, gier i multimediów.
  • Przygotujesz pracę dyplomową oraz portfolio, które pozwolą ci znaleźć pracę w branży lub kontynuować naukę na studiach magisterskich.

Od roku akademickiego 2024/2025 studia na kierunku „Grafika reklamowa i multimedia” realizowane są przez Uniwersytet SWPS w Krakowie.
Aby zapoznać się z pełnym opisem kierunku i specjalności oraz warunkami rekrutacji, a także zapisać się na studia prosimy przejść na stronę Uniwersytetu SWPS →

Tworzymy nową historię!
Trwa proces integracji Wyższej Szkoły Europejskiej z Uniwersytetem SWPS. Od 1 października 2024 r. WSE przekształci się w krakowską filię USWPS, a wszyscy studenci oraz tegoroczni kandydaci staną się członkami społeczności Uniwersytetu SWPS.
Przeczytaj więcej o połączeniu Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera z Uniwersytetem SWPS →

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

tel.: + 48 22 103 26 30

e-mail: rekrutacja.krakow@swps.edu.pl

Adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków
pok. 212

śCIEŻKI KSZTAŁCENIA - GRAFIKA REKLAMOWA I MULTIMEDIA

PARTNERZY

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.