Multimedia - studia Kraków - Wyższa Szkoła Europejska.
Slider

Zaprojektuj z nami swoją przyszłość

Rozwiń swoje umiejętności i pasje

Myślisz o karierze w świecie grafiki użytkowej, projektowania doświadczeń użytkownika lub nowych mediów? Nasze studia solidnie przygotują cię do pracy w branży reklamowej.

  • Na tej specjalności nauczysz się projektować treści ruchomych dla nowych mediów. 
  • Poznasz specjalistyczne oprogramowanie do tworzenia i montażu filmów i animacji – z pakietu Adobe CC: After Effects, Premiere Pro, Illustrator i Photoshop, oraz do grafiki 3D: Blender. 
  • Opanujesz również obsługę innych często używanych programów do tworzenia aplikacji, stron www i elementów interaktywnych oraz obróbki dźwięku.

Od roku akademickiego 2024/2025 studia na kierunku „Grafika reklamowa i multimedia” realizowane są przez Uniwersytet SWPS w Krakowie. 

Aby zapoznać się z pełnym opisem kierunku i specjalności oraz warunkami rekrutacji, a także zapisać się na studia prosimy przejść na stronę Uniwersytetu SWPS →

Tworzymy nową historię!

Trwa proces integracji Wyższej Szkoły Europejskiej z Uniwersytetem SWPS. Od 1 października 2024 r. WSE przekształci się w krakowską filię USWPS, a wszyscy studenci oraz tegoroczni kandydaci staną się członkami społeczności Uniwersytetu SWPS. 

Przeczytaj więcej o połączeniu Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera z Uniwersytetem SWPS →

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

tel.: + 48 22 103 26 30

e-mail: rekrutacja.krakow@swps.edu.pl

Adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków
pok. 212

PARTNERZY

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.