Psychologia - studia licencjackie - WSE Kraków
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

PSYCHOLOGIA​

Jeśli chcesz pomagać innym w rozwoju osobistym lub zawodowym, studia psychologiczne w Wyższej Szkole Europejskiej są dla Ciebie! Poznasz mechanizmy psychologiczne i przygotujesz się do pracy z klientami, pracownikami firm i korporacji oraz zespołami badawczymi. Zdobędziesz wiedzę na temat emocji i motywacji, osobowości, zaburzeń, czy psychopatologii. Dowiesz się, jak nowoczesne technologie i otaczająca nas rzeczywistość wpływa na rozwój i funkcjonowanie jednostki i grupy.

Nie musisz obawiać się nudnych wykładów! Dzięki zajęciom prowadzonym przez doświadczonych specjalistów szybko poznasz praktyczne metody psychologiczne, wykorzystywane we współczesnym biznesie. Chcesz tworzyć własne warsztaty, szkolenia lub badania? Dołącz do Psychologicznego Koła Naukowego koRelacja i realizuj swoje pasje!

Psychologia – dlaczego warto studiować ten kierunek w Krakowie?

  • Zdobędziesz szeroką wiedzę psychologiczną połączoną z naukami społecznymi (socjologią, poznaniem i komunikacją społeczną, zarządzaniem humanistycznym), naukami ekonomicznymi (zarządzaniem) oraz naukami medycznymi (naukami o zdrowiu oraz kulturą fizyczną).
  • Weźmiesz udział w praktycznych zajęciach prowadzonych przez doświadczonych wykładowców oraz aktywnych w zawodzie psychologów.
  • Będziesz się uczyć przede wszystkim poprzez dyskusje, burze mózgów, prace w grupach, analizy przypadków oraz realizacje zespołowych i indywidualnych projektów. Ograniczamy liczbę godzin wykładów!
  • Zdobędziesz kwalifikacje w zakresie pozyskiwania informacji, ich selekcjonowania, analizy i prawidłowego wnioskowania w dziedzinie psychologii.
  • Rozwiniesz umiejętności efektywnej komunikacji interpersonalnej, współpracy w zespole, asertywności, komunikacji bez przemocy, twórczego myślenia oraz kreatywnych technik rozwiązywania problemów.
  • Dzięki współpracy WSE z Pracownią Testów zdobędziesz uprawnienia do korzystania z wybranych testów dotyczących obszaru HR, diagnozy w organizacji i coachingu.

  • Dzięki współpracy WSE z Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach  otrzymasz 10 % zniżkę na szkolenia TSR I i TSR II. Ukończenie wymienionych kursów stanowi pierwszy krok w procesie starania się o certyfikat Konsultanta Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, a w dalszej kolejności o certyfikat Terapeuty TSR.

         

Po ukończeniu studiów licencjackich z Psychologii możesz kontynuować naukę na jednym z wyspecjalizowanych kierunków Studiów podyplomowych WSE. Są to:

PSYCHOLOGIA w WSE – zobacz ulotkę kierunku

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!

tel.: 12 683 24 04 (07)

e-mail:rekrutacja@wse.krakow.pl

Adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków
pok. 211

Ścieżki kształcenia

WYPOWIEDŹ EKSPERTA

Głównym atutem kierunku Psychologia w Wyższej Szkole Europejskiej jest jej praktyczne zastosowanie. Już od początku w towarzystwie doświadczonych dydaktyków oraz praktyków będziesz zdobywał wiedzę, umiejętności i kompetencje pożądane na dzisiejszym rynku pracy. Oferowane w planie studiów przedmioty pozwolą Ci stać się specjalistą/specjalistką interdyscyplinarnym/ą – możesz pracować z ludźmi, zarządzać firmą, czy zbierać i analizować dane na potrzeby promocji, czy rozwoju. Jednocześnie silny nacisk na konkretną ścieżkę kształcenia pomoże Ci w krótkim czasie stać się ekspertem/ekspertką w wybranym obszarze nowoczesnej psychologii.
 
mgr Mateusz Barłóg
Prodziekan ds. kierunku Psychologia (studia I stopnia)

Umiejętności miękkie w rzeczywistości mogą mieć ogromne znaczenie. Trudno przecenić naukę skutecznego porozumiewania się, wyrażania konstruktywnych opinii, czy negocjowania ze związkami, pracownikami i klientami, ale też najbliższymi osobami. Jak nigdy przedtem, to właśnie dziś warto poznawać i umacniać swoje kompetencje interdyscyplinarne psychologii społecznej, psychologii konfliktów, emocji i motywacji, osobowości. W towarzystwie doświadczonych dydaktyków oraz praktyków, którzy pomogą poznać odpowiedzi, odkryć możliwości, zdobyć nasze własne szczyty, na kierunku Psychologia Wyższej Szkoły Europejskiej imienia ks. Józefa Tischnera, będzie to jak najbardziej możliwe.

Jarosław Waśkiewicz
Członek Rady Konwentu Wyższej Szkoły Europejskiej
Redaktor naczelny „Biznesnafali.pl”
Prezes klubu „Marka jest kobietą”

ZOBACZ FILM

Play Video

KADRA

Natalia Harasimow
Natalia Harasimow
Szymon Niżegorodcew
Szymon Niżegorodcew
Małgorzata Stolarska
Małgorzata Stolarska
Teresa Myśliwiec
Teresa Myśliwiec
dr Monika Różalska
dr Monika Różalska
mgr Łukasz Czajka
mgr Łukasz Czajka
mgr Mateusz Barłóg
mgr Mateusz Barłóg
mgr Monika Kuras
mgr Monika Kuras
dr Grażyna Urbanik-Papp
dr Grażyna Urbanik-Papp
dr Michał Futyra
dr Michał Futyra
prof. dr hab. Piotr Sztompka
prof. dr hab. Piotr Sztompka
dr Roksana Ulatowska
dr Roksana Ulatowska
dr Agata Anacik-Kryza
dr Agata Anacik-Kryza

PARTNERZY

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.