Zarządzanie strategiczne - studia Kraków - Wyższa Szkoła Europejska
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
Zarządzanie strategiczne

ZARZĄDZANIE STRATEGICZNE

Analityk biznesowy to jeden z najbardziej pożądanych zawodów na rynku.* Chcesz nauczyć się zarządzać danymi? Często zadajesz pytania? Interesujesz się przyczynami różnych zjawisk? Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi TAK, kierunek Zarządzanie Strategiczne jest dla Ciebie!

Studia pozwolą Ci zrozumieć procesy zachodzące we współczesnych organizacjach, nauczyć się pracować z dużą ilością danych oraz rozwiązywać problemy. Już na pierwszym roku weźmiesz udział w projektach pozwalających na sprawdzanie w praktyce zdobywanej wiedzy i umiejętności. Będą one realizowane w jednostkach wchodzących w skład największych światowych koncernów, dużych polskich przedsiębiorstw oraz organów administracji państwowej i samorządowej. Ponadto zyskasz wiedzę o najnowocześniejszych narzędziach i technologiach stosowanych obecnie na świecie, takich jak Sieć Neuronowa i Sztuczna Inteligencja.

*Na podstawie raportu “The Future of Jobs” opracowanego podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w 2018 r.

Zarządzanie strategiczne – dlaczego warto studiować ten kierunek w Krakowie?

  • Nauczysz się najnowocześniejszych metod pracy z danymi oraz z procesami biznesowymi
  • Będziesz korzystać z narzędzi, z którymi pracują firmy na całym świecie
  • Weźmiesz udział w projektach realizowanych przez największe światowe firmy i polskie przedsiębiorstwa
  • Otrzymasz szeroką ofertę praktyk – zyskasz możliwość poznania specyfiki działania organizacji w takich branżach, jak: administracja publiczna, produkcja gier komputerowych, finanse i bankowość, usługi outsourcingowe i inne

Ponadto, wszyscy studenci Zarządzania strategicznego w roku akademickim 2020/2021 będą mogli wziąć udział w darmowych, certyfikowanych szkoleniach realizowanych już od II roku studiów! Dla ścieżki Analityka biznesowa będzie to szkolenie: Analiza danych w Pythonie, a dla ścieżki Zarządzanie międzykulturowe: Zarządzane projektami – AGILE Project Management Foundation.

  • Analiza danych w Pythonie – kurs pokazujący jak analizować dane i wykorzystać uczenie maszynowe w codziennej pracy. Dzięki bogatemu zapleczu gotowych bibliotek Python jest jednym z najpopularniejszych języków do analizy danych. Python jest prosty w nauce, dzięki czemu pisanie własnych, dedykowanych narzędzi nie stanowi problemu nawet dla osób nie będących programistami. Narzędzie Python ma zastosowanie w zarządzaniu, bankowości, ubezpieczeniach, telekomunikacji, przemyśle, handlu i usługach, ochronie zdrowia, administracji publicznej.
  • Zarządzane projektami – AGILE Project Management Foundation – szkolenie ma na celu poznanie cyklu życia projektu prowadzonego zgodnie z AgilePM, poznanie różnic w podejściach zwinnych i podejściach klasycznych oraz przygotowanie do oficjalnego, akredytowanego egzaminu AgilePM Foundation. Certyfikat AgilePM® Foundation ważny jest bezterminowo.

Oba te szkolenia uzupełnią z jednej strony program studiów na tych specjalnościach, a z drugiej stanowić będą dodatkowy atut na rynku pracy i wzmocnią przewagę konkurencyjną.

Zobacz ulotkę kierunku

MASZ PYTANIA?
ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS!


tel.: 12 683 24 04 (07)

e-mail: rekrutacja@wse.krakow.pl

Adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków
pok. 211

ŚCIEŻKI KSZTAŁCENIA

WYPOWIEDŹ EKSPERTA

Współczesne zarządzanie organizacją to umiejętności pracy w wielokulturowych zespołach oraz umiejętności szybkiego reagowania na zmiany – dostosowywania się do bieżących warunków pracy. Obie ścieżki oferowanego kierunku studiów podążają za współczesnymi trendami w edukacji i są dostosowane do wyzwań przed którymi stoją uczelnie, instytucje i firmy – zdalnego kształcenia i zdalnej pracy. Studenci pracują w zespołach projektowych, analizują realne problemy z wykorzystaniem rzeczywistych danych, komunikują się z partnerami biznesowymi czy samorządowymi posługując się najnowszymi narzędziami internetowymi. Absolwenci kierunku Zarządzanie Strategiczne będą w pełni wyposażeni w instrumenty umożliwiające im funkcjonowanie na globalnym rynku pracy, w zróżnicowanym środowisku, łącząc kompetencje zarządcze z analitycznymi.

dr Agata Anacik-Kryza
Prodziekan ds. kierunku Zarządzanie strategiczne

ZOBACZ FILM

Play Video

KADRA

mgr Łukasz Czajka
mgr Łukasz Czajka
mgr inż. Przemysław Radziszewski
mgr inż. Przemysław Radziszewski
dr Małgorzata Mitoraj-Jaroszek
dr Małgorzata Mitoraj-Jaroszek
dr Grażyna Urbanik-Papp
dr Grażyna Urbanik-Papp
dr Michał Futyra
dr Michał Futyra
dr Agata Anacik-Kryza
dr Agata Anacik-Kryza

PARTNERZY

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.