Wsparcie Psychologiczne - Kraków - Wyższa Szkoła Europejska
Slider
Wsparcie Psychologiczne

Wsparcie Psychologiczne

Drodzy studenci, drogie studentki! Od teraz, w ramach współpracy Poradni Adaptacyjnej oraz Biura ds. Studentów z Niepełnosprawnością działających na naszej uczelni, możecie skorzystać z bezpłatnych konsultacji psychologicznych!

Oferta przeznaczona jest dla każdego, kto zauważa potrzebę rozmowy dotyczącej swojej sytuacji, stanu psychicznego, czy samopoczucia. Każda sytuacja, którą oceniamy, jako przekraczającą aktualne możliwości samodzielnego poradzenia sobie jest tą, w której warto poszukać kontaktu ze specjalistą. Spotkania są rodzajem pierwszej pomocy i w zależności od sytuacji, mogą zakończyć się po jednym lub kilku rozmowach. 

Warto wiedzieć, że konsultacje pomagają w rozpoznaniu problemu i polegają na udzieleniu psychologicznej pomocy, natomiast nie są psychoterapią. Dają za to możliwość uzyskania informacji czy i gdzie się kierować, jeśli dalsze wsparcie czy psychoterapia okażą się potrzebne.

W chwili obecnej spotkania odbywają się online i są dla Was całkowicie bezpłatne. W celu umówienia konsultacji, wystarczy napisać na adres: psycholog@wse.krakow.pl Zostanie Wam udostępniony krótki formularz z niezbędnymi formalnościami.

W ramach poradni przyjmuje mgr Monika Buczek -psycholog, psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, pracownik naukowo-dydaktyczny naszej uczelni.

Ważna uwaga! Dla studentów kierunku psychologia, którzy w ramach zajęć współpracują z panią psycholog, konsultacje będą umówione z innym specjalistą współpracującym z naszą poradnią.

Poznaj formy wsparcia psychologicznego w WSE 

MASZ PYTANIA?

tel: 12 683 24 00
e-mail: psycholog@wse.krakow.pl

adres:
Al. Jana Pawła II 39a
31-864 Kraków

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.