Dzień Otwarty Game Design - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
Dzień Otwarty Game Design

Dzień Otwarty Game Design

Dzień Otwarty Game Design

Dzień Otwarty Game Design

19.05.2021
16:00

Jeśli kochasz gry tak bardzo, że chcesz już nie tylko grać, ale też tworzyć własne wirtualne światy, postacie czy rozgrywki to znak, że czas rozpocząć studia na kierunku Game Design w WSE!

Ale jak to zrobić? Co jest potrzebne? Czego mogę się spodziewać?

Na te i wiele innych pytań uzyskasz odpowiedzi podczas Dnia Otwartego Online, który odbędzie się już w najbliższą środę, 19 maja. Nie tylko dowiesz się więcej o kierunku i studiach w naszej uczelni, ale będziesz też mieć możliwość porozmawiania z naszym gościem specjalnym – Marcinem Blachą z CD Project Red, scenarzystą m. in. „Wiedźmina” i „Cyberpunka 2077”!

Program:

  • 16:00 – wykład pt. „NieR: Automata. Spektrum porażki w grach cyfrowych”
    Prowadząca: Magdalena Kozyra - wykładowczyni na kierunku Game Design w WSE oraz doktorantka kulturoznawstwa na Wydziale Polonistyki UJ. Jej zainteresowania badawcze związane są ze współczesną kulturą popularną, swoją rozprawę doktorską przygotowuje na temat doświadczenia porażki w grach cyfrowych.
  • 17:00 – wykład pt. „Scenarzysta gier projektuje emocje” + Q&A
    Prowadzący: Marcin Blacha - pisarz i aktor, Story Director w CD Project Red, scenarzysta m. in. "Wiedźmina" i "Cyberpunka 2077".
  • 18:30 – spotkanie online m. in. z Prodziekan ds. kierunku Game Design, mgr Małgorzatą Majkowską i wykładowcami oraz czat live ze studentami i przedstawicielami Działu Rekrutacji.

LINK DO SPOTKANIA: http://bit.ly/dzien-otwarty-game-design

Pomóż sobie podjąć najlepszą decyzję o studiach!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku. Więcej o kierunku przeczytasz tutaj.

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.