Dzień Otwarty Psychologii - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
Dzień Otwarty Psychologii

Dzień Otwarty Psychologii

Dzień Otwarty Psychologii

Dzień Otwarty Psychologii

30.06.2020
15:00

Interesuje Cię psychologia i zastanawiasz się jak wyglądają studia na tym kierunku w WSE? Koniecznie weź udział w wirtualnym Dniu Otwartym Psychologii i uzyskaj odpowiedzi na wszelkie pytania!

To doskonała okazja, żeby porozmawiać z naszymi wykładowcami, poznać szczegóły rekrutacji, dowiedzieć się więcej o naszej uczelni oraz wziąć udział w ciekawych warsztatach!

Spotkania odbędą się pod linkiem: meet.google.com/ayy-nxqv-jxq

Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • 15:00 - 15:30 - Marlena Stradomska, "Fake news - jak sobie radzić z zagrożeniami XXI wieku?"

Podczas wykładu omówimy związek pomiędzy zagrożeniami cywilizacji XXI wieku z dobrostanem psychicznym człowieka, ze szczególnym uwzględnieniem wpływu nowych mediów na problemy w funkcjonowaniu młodych ludzi.

Marlena Stradomska – wiceprezes Polskiego Towarzystwa Suicydologicznego oddział Lublin, wykładowca akademicki, pedagog, psycholog, trener, terapeuta w trakcie 4-letniego kursu w nurcie integracyjnym. W trakcie studiów doktoranckich w zakresie psychologii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Autorka ponad 50 publikacji naukowych w obszarze problemów społecznych, zagrożeń cywilizacyjnych XXI wieku, a także pracy z osobami po próbie samobójczej. Laureatka stypendiów i nagród za wybitne osiągnięcia naukowe.

  • 15:35 - 16:05 - Damian Markowski, "Dlaczego warto studiować psychologię? nowoczesne technologie a pomoc psychologiczna - na przykładzie aplikacji Therapify."

Zestawimy doświadczenia własne autora z aktualną wiedzą na temat interdyscyplinarnego podejścia do psychologii i nowych technologii. Dowiesz się, jakie są najnowsze trendy w pracy pomocowej i terapii.

Damian Markowski – współzałożyciel i członek zarządu Therapify – aplikacji mobilnej umożliwiającej efektywną psychoterapię online i offline. Od 5 lat związany z branżą IT, zarządzał projektami na rynku polskim i amerykańskim. Finalista X edycji konkursu "Droga na Harvard", uczestnik kilku projektów społecznych, m.in. koordynował projekt Szlachetna Paczka w Muszynie.

  • 16:10 - 16:40 - Monika Buczek, "Bliskie związki i relacje z innymi ludźmi."

Wykład dotyczyć będzie relacji i pracy nad sobą w kontekście zawodu psychologa. Omówiona zostanie m.in. teoria przywiązania i jej rola w budowaniu bliskich więzi.

Monika Buczek - pracownik naukowo dydaktyczny WSE. Absolwentka psychologii UJ oraz psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym. Posiada doświadczenie w pracy w interwencji kryzysowej, poradni zdrowia psychicznego, czy psychologiczno – pedagogicznej. Współpracowała z Ośrodkiem Twórczej Edukacji „Kangur” prowadząc treningi twórczości dla dzieci i dorosłych. Posiada doświadczenie w pracy z rodzicami nieuleczalnie chorych dzieci w hospicjum domowym dla dzieci oraz w hospicjum dla dorosłych. Współtworzyła i koordynowała pierwsze w Małopolsce hospicjum perinatalne.

  • 16:40 - Czat online z Prodziekanem ds. kierunku Psychologia, mgr Mateuszem Barłogiem oraz przedstawicielami Działu Rekrutacji WSE.

Spotkania odbędą się pod linkiem: meet.google.com/ayy-nxqv-jxq

Czekamy własnie na Ciebie! Dołącz do wydarzenia na Facebooku.

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.