Dzień Otwarty Zarządzania w WSE - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
Dzień Otwarty Zarządzania w WSE

Dzień Otwarty Zarządzania w WSE

Dzień Otwarty Zarządzania w WSE

Dzień Otwarty Zarządzania w WSE

09.07.2020
15:00

Masz analityczny umysł? Lubisz pracować z dużą ilością danych? Chcesz zdobyć jeden z najbardziej pożądanych przez firmy i korporacje zawodów? Weź udział w Dniu Otwartym Zarządzania w WSE i dowiedz się wszystkiego o kierunku opracowanym przy udziale największych pracodawców! Przekonaj się, co możesz zyskać wybierając studia w WSE.

W harmonogramie:

15:00 - wykład: Gwiezdne Wojny - dane makroekonomiczne Imperium Palptina. Ekonomiczne konsekwencje zniszczenia pierwszej i drugiej Gwiazdy Śmierci.

Wykład poświęcony pracy pewnego analityka odtwarzającego dane finansowe związane z projektami budowlanymi, które doprowadziły do zbudowania gigantycznych stacji kosmicznych znanych z sagi filmowej Gwiezdne Wojny. Odtworzone dane pozwalają ocenić nie tylko skalę inwestycji, jaką poniosło Imperium na stworzenie obu Gwiazd Śmierci, ale również skalę konsekwencji ekonomicznych, które powinna ponieść Rebelia po zwycięskiej bitwie.

Prowadzący: mgr inż. Przemysław Radziszewski - współtwórca rozwiązania enova365 BI. Od ponad 20 lat wdraża narzędzia i projekty dotyczące zarządzania danymi i informacjami wspierającymi procesy decyzyjne w zarówno w małych, średnich dużych przedsiębiorstwach.

Link do spotkania: https://meet.google.com/wgs-qtgz-txk

15:50 - wykład: Quanxi czy pünktlichkeit, czyli dlaczego komunikacja międzykulturowa w biznesie na sens?

Polskie firmy coraz chętniej działają poza granicami kraju. Inwestują w rynki zagraniczne, podejmując się inwestycji, które z jednej strony obarczone są dużym ryzykiem ale jednocześnie dają szansę na znacznie wyższe profity. Zagrożeń jest wiele: odmienności prawne, specyfika etykiety biznesowej czy warunki techniczne i logistyczne. Istnieją również zagrożenia wynikające z różnic kulturowych, które często są przyczyną zakończenia współpracy. Zapraszamy na krótką podróż po fascynującym świecie komunikacji międzykulturowej w biznesie z polskiej perspektywy.

Prowadzący: dr Michał Futyra - kierownik Instytutu Badań nad Cywilizacjami WSE, współautor podręcznika z zakresu komunikacji międzykulturowej oraz autor i prowadzący szkolenia z komunikacji międzykulturowej w biznesie, negocjacji międzynarodowych, protokołu dyplomatycznego i etykiety, dziennikarstwa. Podróżnik i dziennikarz.

Link do spotkania: https://sto-itwse.clickmeeting.com/komunikacja-miedzykulturowa-w-biznesie

16:40 - spotkanie online z Prodziekan ds. kierunku Zarządzanie strategiczne, dr Agatą Anacik-Kryzą oraz czat z przedstawicielami Działu Rekrutacji.

Link do spotkania: meet.google.com/xxw-ffnv-byv

Dołącz do wydarzenia na Facebooku. Nie możesz tego przegapić!

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.