Dzień Otwarty Zarządzania - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
Dzień Otwarty Zarządzania

Dzień Otwarty Zarządzania

Dzień Otwarty Zarządzania

Dzień Otwarty Zarządzania

22.06.2021
16:00

Masz analityczny umysł? Lubisz pracować z dużą ilością danych? A może interesujesz się designem lub projektowaniem?

Już 22 czerwca weź udział w Wirtualnym Dniu Otwartym Zarządzania w WSE i dowiedz się wszystkiego o kierunku opracowanym przy udziale największych pracodawców! Przekonaj się jak w praktyce wyglądają zajęcia, porozmawiaj z wykładowcami, studentami oraz ekspertami z biura projektowego Ergodesign, które jest partnerem strategicznym nowej ścieżki kształcenia Design Management. Masz pytania dotyczące procesu rekrutacyjnego? Zadaj je naszemu Działowi Rekrutacji!

W programie:

  • 16:00 - warsztat ścieżki Analityka biznesowa: "O co chodzi z wizualizacją i prezentacją danych?"

Wizualizacja częściej kojarzy Ci się z wykorzystywaniem wyobraźni w realizacji celów niż z danymi? A prezentacja od razu przywodzi Ci na myśl PowerPointa i slajdy? W takim razie pora się spotkać! Na tym warsztacie zobaczyć, jak możesz wykorzystać swoją kreatywność i wyobraźnię w pracy z danymi i co to ma w ogóle wspólnego z zarządzaniem.

Prowadząca: dr Agnieszka Wąsik - trenerka nowych technologii i kompetencji międzykulturowych, facylitatorka wdrożeń technologicznych, wykładowczyni, przedstawicielka ASCENT Swiss Business Management na Polskę. Współpracowała z przedstawicielami 61 krajów, realizując przede wszystkich projekty online. Wśród jej klientów znajdują się m. in. Getinge Polska, Santander Leasing, Econocom Polska, Gulermak Polska, Landi Szwajcaria.

  • 17:00 - warsztat ścieżki Design Management: "Design management i ekonomia cyrkularna. Jak projektować dla przyszłości."

Podczas zajęć dowiesz się m. in. czym jest zrównoważone projektowanie oraz projektowanie w duchu gospodarki o obiegu zamkniętym. Przekonasz się, jak ta idea łączy się ze światem biznesu i projektowania oraz jak można wykorzystać ją w rozwoju organizacji.

Prowadzący:

Paulina Morawa - Projektantka w Dziale Rozwoju Organizacji studia projektowego Ergodesign. Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od czterech lat związana z Ergodesign, w którym obecnie zajmuje się projektowaniem doświadczeń i cyrkularnych innowacji. Jej projekty brały udział w wielu krajowych i międzynarodowych przeglądach, wystawach i konkursach m.in.. przeglądzie najbardziej innowacyjnych projektów na świecie Global Grad Show w Dubaju, wystawie Art Food w Nowym Jorku czy konkursie Make Me!

Robert Mrowiec - Projektant w Dziale Rozwoju Organizacji studia projektowego Ergodesign, gdzie od trzech lat pełni funkcję projektanta wzornictwa odpowiedzialnego za tworzenie strategii wzorniczych. W swojej pracy obejmuje domeny projektowania wzorniczego produktów, usług, ekspozycji targowych, muzealnych, centrów edukacji. Jego zawodową ambicją są realizacje w pełni zgodne z zasadami projektowania uniwersalnego oraz gospodarki cyrkularnej.

  • 18:00 - spotkanie i czat ze studentami,  wykładowcami i Działem Rekrutacji.

Chcesz zdobyć jeden z najbardziej pożądanych przez firmy i korporacje zawodów? Przekonaj się, co możesz zyskać wybierając studia w WSE!

LINK DO SPOTKANIA: http://bit.ly/dzien-otwarty-zarzadzania-wse

Dołącz również do wydarzenia na Facebooku.

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.