SEPARATOR Festiwal Inicjatyw Kreatywnych - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
SEPARATOR Festiwal Inicjatyw Kreatywnych

SEPARATOR Festiwal Inicjatyw Kreatywnych

SEPARATOR Festiwal Inicjatyw Kreatywnych

SEPARATOR Festiwal Inicjatyw Kreatywnych

10.07.2020
11:00

SEPARATOR Festiwal Inicjatyw Kreatywnych to artystyczne przedsięwzięcie studentów Grafiki Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie. Po raz czwarty zapraszamy na wydarzenie skupiające ekspertów z dziedziny projektowania graficznego, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem inspirują młodych dizajnerów.

Tegoroczna edycja, mierząc się z niecodziennymi okolicznościami, w dniach 10-11 lipca dostępna będzie online. W programie:

  • PRELEKCJE - wykłady oraz dyskusje
  • WYSTAWA - przegląd najlepszych prac studentów z 4 dziedzin projektowania: Grafika Edytorska, Multimedia, Digital Art oraz User Experience
  • KONKURS - twórcze przedstawienie zadania, skierowane do studentów WSE

SEPARATOR to nie tylko coroczny przegląd prac studentów grafiki WSE, ale przede wszystkim wydarzenie adresowane do szerokiego grona odbiorców powiązanych z dziedziną projektowania graficznego, którzy podczas trwania festiwalu mają możliwość poszerzenia swojej wiedzy.

"Społeczeństwo-projektant-akcja-reakcja"

W jaki sposób projektant graficzny odpowiada na/za dynamicznie zmieniający się świat i społeczeństwo? Jaka jest rola dizajnera w społeczności i jak na nie oddziałuje? Tegorocznym tematem festiwalu jest zaangażowanie projektanta w działania społeczne poprzez wizualny komentarz do aktualnych wydarzeń z kraju i ze świata.

Dołączcie do wydarzenia oraz obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie!

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.