Znalazłeś/aś się w trudnej sytuacji życiowej? Skorzystaj z Poradni Adaptacyjnej WSE! - WYŻSZA SZKOŁA EUROPEJSKA W KRAKOWIE
Znalazłeś/aś się w trudnej sytuacji życiowej? Skorzystaj z Poradni Adaptacyjnej WSE!

Znalazłeś/aś się w trudnej sytuacji życiowej? Skorzystaj z Poradni Adaptacyjnej WSE!

Znalazłeś/aś się w trudnej sytuacji życiowej? Borykasz się z problemem, z którym nie umiesz sobie poradzić? Nasza Poradnia Adaptacyjna oferuje bezpłatne sesje wsparcia online!

W Poradni Adaptacyjnej możesz wykonać badanie MindSonar (online), które daje możliwość uświadomienia sobie własnych systemów wartości, ich hierarchii i stylów myślenia. Pozwala na doświadczenie pogłębionego wglądu i poszerzenia percepcji postrzegania siebie i osobistych zasobów. 

Narzędzie to umożliwia ludziom pokonać ograniczenia, poprzez odkrycie i wskazanie im schematów głęboko osadzonych w nieświadomości. Schematy te w różnych sytuacjach życiowych odsyłają ludzi do wydarzeń z przeszłości, uruchamiając przy tym wyuczone i niekoniecznie właściwe (a często szkodliwe) mechanizmy zachowań. MindSonar daje sposobność nie tylko przerwania owego łańcucha myślenia nawykowego, ale również uświadomienia sobie przyczyn własnych zachowań, tak by nie powielać ich w przyszłości i nie przekazywać niewłaściwych wzorców kolejnym pokoleniom. MindSonar pomoże ci jak najlepiej rozwinąć się w pożądanym kierunku i skutecznie realizować swoje cele osobiste i zawodowe.

Zapisać się możesz, przesyłając imię, nazwisko i numer telefonu na adres: dszmigielska@wse.krakow.pl

Przewiń do góry

Zapisz się do naszegonewslettera!

Bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami na naszej uczelni.